Chcę być kimś! - warsztaty z Michałem Zawadką

„Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone”

W czwartek, 23 lutego odbyły się w naszej bibliotece warsztaty motywacyjne dla gimnazjalistów z Nowej Wsi Lęborskiej, które poprowadził autor książek dla dzieci i młodzieży oraz mówca motywacyjny, Michał Zawadka. Tematyka warsztatów dotyczyła różnych problemów, z którymi boryka się dziś nie tylko młodzież, ale i niejeden dorosły.

Na spotkaniu podczas wspólnych działań uczestnicy razem z prowadzącym odpowiadali sobie na pytania: czy poczucie własnej wartości i świadomość jednostki kłóci się z przynależnością do grupy oraz jak dostrzec w sobie siłę i piękno, nie obawiając się „hejterów”. Rozmawiali o  pasji i zainteresowaniach oraz sztuce wyznaczania i osiągania celów.

Michał Zawadka - mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Toastmasters International. Pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci. Optymista. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream. Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Polonistyki na kierunku Słowo na Ekranie, w Mowie i na Piśmie. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY.
Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie spędził ponad 7000 godzin.
Ma za sobą ponad 500 spotkań autorskich. Autor i twórca programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców. Przez ostatnie 3 lata w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 18 000 uczestników.
Jego źródłem i natchnieniem życia jest rodzina: Gosia, Matylda i Makary.