Kasia Keller - spotkania autorskie

Spotkanie autorskie z Kasią Keller

Wsparcie partnera naszych bibliotek firmy Danfoss East Europe pomogło nam zorganizować spotkania autorskie z pisarką książek dla dzieci Kasią Keller.
Spotkania odbyły się w dniach od 4 do 6 kwietnia we wszystkich lokalizacjach bibliotek gminnych tj. Chocielewko, Janowice, Krępa Kaszubska, Łebień, Nowa Wieś Lęborska i Pogorzelice.
Spotkanie na żywo z pisarzem dostarczyło niecodziennych wrażeń. Zadano wiele pytań pisarce np. Jak zaczęła się Pani przygoda z pisaniem? Jak wygląda Pani dzień? Czy podejrzewała Pani będąc małą dziewczynką, że tak potoczy się Pani życie? Ile Pani zarabia? Nad czym Pani teraz pracuje? ..... i wiele, wiele innych pytań jeszcze. Usłyszeliśmy wiele ciekawych opowieści z życia autorki.
Kasia Keller pisarka, autorka książek tj. "W koło Macieju", "Z kajetu Kajetana. Pogromcy Pogora ", "Wróżki ratują święta", cykl "Malwinka i Lusia", " seria" Tomasz Niefart ". Jest również autorką dwóch powieści dla dorosłych o czym opowie nam na spotkaniu 25 maja o godz. 17.00.

Dziękujemy naszemu partnerowi za realizację tego projektu a Kasi Keller za przyjęcie zaproszenia i spotkanie się z naszymi czytelnikami.