Biblioteka Nowa Wieś Lęborska

Biblioteka Nowa Wieś Lęborska

Biblioteka Nowa Wieś Lęborska

Biblioteka Nowa Wieś Lęborska

Biblioteka Nowa Wieś Lęborska


Libra NET

Ten tydzień jest szczególny dla wszystkich Bibliotekarzy i Bibliotek, 8 maja obchodzimy nasze święto. Z tej okazji wszystkim bibliotekarzom składamy najlepsze życzenia, a dla wszystkich czytelników mamy niespodziankę. Od niedawna biblioteka używa nowego programu bibliotecznego Libra NET.
Więcej informacji o programie tutaj:

Libra NET umożliwia bardzo łatwe wystawianie zbiorów na "zewnątrz" do przeglądania i wypożyczania książek. Katalog internetowy (OPAC) jest udostępniany czytelnikom automatycznie od pierwszego dnia uruchomienia systemu (bez potrzeby instalacji). Czytelnicy otrzymują:

Intuicyjne wyszukiwanie zbiorów (z opcją podpowiedzi podczas wpisywania tekstu).
Zawężanie listy z wynikami za pomocą doskonale znanego czytelnikom mechanizmu filtrów.
Możliwość rezerwacji zasobów biblioteki o każdej porze z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu (komputer, tablet, telefon komórkowy).
Podgląd aktualnych zestawień bibliograficznych tworzonych przez bibliotekarza, takich jak nowości czy zestawienia tematyczne.
Możliwość przeglądania własnego konta wypożyczeń, gdzie znajdują się między innymi informacje o pozycjach zarezerwowanych (termin odbioru), wypożyczonych (możliwość prolongaty) i przetrzymywanych.

Zapraszamy do biblioteki