Mała Książka Wielki Człowiek - kolejna edycia projektu

Biblioteka Publiczna w Nowej Wsi Lęborskiej bierze udział w kolejnej odsłonie projektu. Już dziś ruszamy z projektem Mała książka - wielki człowiek.Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Książki.
Projekt skierowany jest do wszystkich dzieci z roczników 2013–2016, zarówno tych, które już są czytelnikami, jak i tych, które dopiero nimi zostaną. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest posiadanie przez dziecko własnego konta i karty czytelnika.
Mali Czytelnicy po odwiedzeniu biblioteki otrzymają tzw. Wyprawkę Czytelniczą, czyli: książkę dla siebie, poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika.
Podczas każdej wizyty w bibliotece i wypożyczeniu co najmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego dziecko otrzymuje naklejkę-delfinka.
Na każde dziecko, które uzbiera 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.
Projekt trwa do wyczerpania Wyprawek Czytelniczych.
Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami/opiekunami prawnymi do odwiedzin w bibliotece.'
Więcej na stronie: http://wielki-czlowiek.pl/