Michał Zawadka kolejny raz w naszej bibliotece

Michał Zawadka przeprowadził w naszej bibliotece kolejny juz raz wspaniałe warsztaty.

Tym razem warsztaty przebiegły pod hasłem "Bajkopisarstwo, czyli retoryka młodego człowieka". Była to "przemiana dzieci w pisarzy",podczas której ukazane zostały wartości słowa.

Nasz gość w sposób spontaniczny i profesjonalny przeprowadził spotkanie z młodym czytelnikiem pobudzając wyobraźnię dzieci, rozwijając umiejętnośći opowiadania i "malowania słowem"- tak przydatne w codziennej komunikacji.

Odbyły się ćwiczenia dykcyjne, "rozciąganie języka", pokazywanie wartości i mocy retoryki w świecie najmłodszych, tajniki wypowiedzi dziennikarskiej oraz tworzenie unikatowych historii, to są elementy układanki, które zachęcają uczestników do formułowania pełnej, zrozumiałej wypowiedzi.