Noc Bibliotek w Łebieniu

Noc Bibliotek już 9 października! Jest nam niezmiernie miło uczestniczyć w tej niezwykłym wydarzeniu. W tym roku akcja organizowana jest pod hasłem "Klimat na czytanie". Nasz bibliotekarka, p. Katarzyna Oleksiuk z filii w Łebieniu, przygotowała dla Was moc niespodzianek!

Oto pierwsza z nich:

Dzięki organizatorom akcji, dysponujemy kodami do bezpłatnego, domowego seansu on-line filmu pt.: "Jakub, Mimmi i gadające psy". Film ten zdobył nagrodę na festiwalu Kino Dzieci 2019 i wyróżnia się niezwykle oryginalną animacją.

Liczba kodów jest jednak ograniczona. Czytelników zainteresowanych otrzymaniem linku i hasła do filmu prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres katarzyna.oleksiuk74@gmail.com  lub o kontakt na Messengera Biblioteki Publicznej w Łebieniu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! Hasło będzie działało tylko w dniach 9-12 października br. i tylko w tym czasie można będzie bezpłatne obejrzeć film online.

Zachęcamy i polecamy ! Klikając w poniższy link możecie zobaczyc zwiastun filmu.

Plakat Klimat na czytanie. Noc bibliotek.pl 10.10.2020. Biblioteka Publiczna w Łebieniu.