Nowy tydzień z książką

Za oknem aura, która bardziej sprzyja do kibicowania sportom zimowym, jednak mistrzostwa świata w piłce nożnej ruszyły w kraju, gdzie temperatury są wyższe niż u nas.
Czy potraficie na mapie odnaleźć naszych rywali? Jeśli macie z tym problem, to książka "Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata" autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich.
Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata!
Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. W Anglii zagracie w krykieta, w Indiach poćwiczycie jogę, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością.
51 ogromnych map poprowadzi was przez 42 kraje i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej.
Udanej podróży!