Spotkanie z bałkańską nutą w tle

W piątek, 15 września gościliśmy w naszej bibliotece Joannę Stovrag, autorkę książki "Chwila na miłość" - bałkańskiej opowieści o miłości, rozłące, nadziei i wojnie, którą napisało samo życie.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, przy dźwiękach sevdalinek i pokazie zdjęć z różnych zakątków Bałkanów, które świetnie oddawały klimat miejsc i wydarzeń ukazanych w "Chwili na miłość". Autorka z otwartością dzieliła się swoim losami, opisanymi w książce oraz z pasją opowiadała o ukochanych Bałkanach, zachęcając też do ich odwiedzenia. Miłym akcentem spotkania była niespodzianka dla przybyłych gości, w formie zabawy z nagrodami, przygotowana przez panią Joannę. Na zakończenie zaplanowano słodki poczęstunek. Chętni skorzystali też z możliwości nabycia książki z autografem autorki.

Fotorelacja ze spotkania na fanpage'u autorki: