Tydzień z Internetem 2016

O kampanii

" Tydzień z Internetem" to ogólnoeuropejska kampania koordynowana przez organizacje pozarządowe Telecentre-Europe.

Co roku włącza się w nią kilkadziesiąt krajów. Ich mieszkańcy biorą udział w spotkaniach, seminariach i warsztatach, dzieki którym odkrywają potencjał Internetu.

Do tej pory w akcji uczestniczyło juz ponad 800,000 osób!

Koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W tym roku zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do włączenia się w tegoroczną edycję kampanii.

W naszej bibliotece spotkanie odbędzie się 22.03.2016 (wtorek) o godzinie 11.00

Dowiemy się wielu ciekawych rzeczy, min.: jakie mamy prawa jako kupujący, do kogo możemy się zwrócić, jeśli sprzedawca nie uznał naszej reklamacji, gdzie znaleźć Rzecznika Konsumentów, co zrobić jesli paczka dostarczona przez kuriera jest uszkodzona...

Zapraszamy osoby dorosłe- seniorów

Witold Kołodziejski- sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.

Patron honorowy "Tygodnia z Internetem 2016"