Tydzień z Internetem 2017 - fotogaleria

Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet.

Działania polegają na organizowaniu w miejscach oferujących publiczny dostęp do Internetu spotkań prezentujących ciekawe i praktyczne sposoby wykorzystania nowych technologii głównie dla tych, którzy do tej pory z nich nie korzystali.

W dotychczasowych sześciu edycjach kampanii w Polsce uczestniczyło już 1.700 instytucji i ponad 63.000 osób.

Nasza biblioteka bierze udział w akcji już piąty raz. Wszystkie dotychczasowe spotkania były bardzo udane, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się również w tegoroczną edycję kampanii.

Spotkanie odbędzie się:

w poniedziałek, 27 marca

o godz. 11:00

W trakcie spotkania uczestnicy zdobędą ciekawe i praktyczne informacje dotyczące majsterkowania, gotowania i szycia, dowiedzą się, na których blogach mogą znaleźć użyteczne zasoby, zobaczą jak wielką popularnością cieszą się blogerzy, i że na blogowaniu można zarabiać...

Zapraszamy osoby dorosłe - seniorów