Wesołe ferie z językiem angielskim w bibliotece za nami

Od 15 do 19 lutego w naszej bibliotece odbywały się ferie zimowe. W tych spotkaniach wzięła udział prawie trzydziestoosobowa grupa dzieci, które uczestniczyły w grach słownych i ruchowych, rozwiązywały zadania, śpiewały piosenki, oglądały prezentacje multimedialne.

Dzień 1- :"Welcome" zapoznanie się dzieci między sobą, gry "say your name job, your friends, names and jobs"

Dzień 2-"Face&Body"- malowanie twarzy, gra "Simon says", gra "The robot has got...", komiks, kalambury, zadanie act out with your teacher.

Dzień 3- "Fairy Tales for Kids"- fairy tales quiz( konkurs znajomości postaci bajkowych), pantomima listen and act out with your teacher, czytanie bajki "LittleRed Riding Hood"

Dzień 4- "Relaxing Movies!"- projekcja filmu The Lion King z kubkiem gorącej czekolady, konkurs związany z filmem.

Dzień 5- "Let's Sing & Dance"- dzień śpiewu i tańca karaoke, uroczyste zakończenie ferii, rozdanie dyplomów.

Zapraszmy za rok