Tydzień z Internetem 2015

Tegoroczna edycja ogólnoeuropejskiej kampanii "Tydzień z Internetem" odbyła się w naszej bibliotece już trzeci raz. Spotkanie miało na celu pokazanie osobom dorosłym/seniorom różnorodne możliwości wykorzystania Internetu i zastosowania nowych technologii.

Myśl przewodnia Tygodnia z Internetem 2015 nawiązywała do tematyki inicjatyw Komisji Europejskiej podejmowanych na rzecz zdobywania i rozwijania umiejętności cyfrowych potrzebnych w nowoczenym świecie.

"Selfuj się kto może"- to tytuł spotkania dla seniorów z wykorzystaniem urządzeń mobilnych-  tabletów. Uczestnicy uczyli się jak prosto i efektownie edytować swoje zdjęcia, wykorzystując proste narzędzia online- aplikację Picsart.

W naszej akcji wsparły nas wolontariuszki z Zespołu Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej Wiktoria Warzecha i Marta Łobacz. DZIĘKUJEMY :-)

Zapraszamy za rok